آخرین اخبار

» » برگزیدگان جشنواره رسانه‎ای شهدای غواص و مدافع حرم گلستان

    

    برگزیدگان جشنواره رسانه‎ای شهدای غواص و مدافع حرم گلستان

    برگزیدگان جشنواره رسانه‎ای شهدای غواص و مدافع حرم گلستان

    نخستین جشنواره رسانه‎ای شهدای غواص و مدافع حرم گلستان با حضور خانواده های شهدای مدافع حرم استان گلستان برگزار شد.

    به گزارش گلستان نو و به نقل از پاسرو، نخستین جشنواره رسانه‎ای شهدای غواص و مدافع حرم گلستان ظهر امروز(چهارشنبه 4آذرماه) با حضور خانواده‎های معظم شهدا و جمعی مسئولان و اصحاب رسانه استان گلستان در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد.

    داوران این جشنواره هادی طوماری، هوشنگ متقیان، میلاد ابراهیمی، کاظمی، اسدالهی، حسین بازیار و علیپور هفت داور میانی و نهایی جشنواره مطبوعات بودند.

    آغاز جشنواره رسانه ای شهدای غواص و مدافع حرم گلستان با تجلیل از خانواده‎های شهید «غلامعلی تولی»، شهید «سیداحسان حاجی حتملو»، شهید «قاسم غریب»، شهید «سیدمحمدحسین میردوستی» و شهید «اسماعیل زاهدپور» شروع شد.

    در این مراسم از شناسنامه سجلی شهدای مدافع حرم با حضور سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان، فرماندار گرگان، حجت‎الاسلام سیدمحسن طاهری مدیر حوزه علمیه امام صادق (ع) شهرستان گرگان، عیسی امامی نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی، فرمانده سپاه گرگان و جمعی از مسئولان رونمایی شد.

    برگزیدگان نخستین جشنواره رسانه‎ای شهدای غواص و مدافع حرم گلستان به شرح ذیل اعلام شد:

    * بخش خبر در سطح نشریات مکتوب

    غلامرضا خارکوهی / هفته نامه انقلاب اسلامی / رتبه سوم

    ابوالفضل آذری / روزنامه گلستان ‎نو / رتبه اول

     

    * بخش خبر در سطح رسانه‎های مجازی

    داود خاندوزی / خبرگزاری بسیج / رتبه سوم

    فرامرز گلستانی / پایگاه خبری تحلیلی گلستان ‎ما / رتبه دوم

     

    * بخش تیتر در سطح نشریات مکتوب

    سمیرا نوده / هفته نامه گلستان‎مهر / رتبه سوم

    روح‎الله کلانتری / روزنامه آرمان / رتبه دوم

     

    * بخش تیتر در سطح رسانه‎های مجازی

    مهدی باقریان / خبرگزاری فارس / رتبه سوم

    عبدالجواد عموزاد خلیلی / پایگاه خبری تحلیلی گلستان‎ما / رتبه دوم

    طاهره حاجی‎محمدعلی / پایگاه خبری تحلیلی کلاس بیست / رتبه اول

     

    * بخش گزارش در سطح نشریات مکتوب

    علی دنکوب / هفته نامه دیده‎بان شما / رتبه اول

     

    * بخش گزارش در سطح رسانه‎های مجازی

    ربابه کابلی / خبرگزاری شبستان / رتبه سوم

    فاطمه گیلک حکیم‎آبادی / پایگاه خبری تحلیلی زرین‎نامه / رتبه دوم

    زهره رجبی / خبرگزاری فارس / رتبه اول

     

    * بخش مصاحبه در رسانه‎های مکتوب هیچ اثری حائز رتبه نشد

     

    * بخش مصاحبه در سطح رسانه ‎های مجازی

    مهدی باقریان / کاسپین / رتبه دوم

    اکرم مهدوی / پایگاه خبری تحلیلی دانشجو سلام / رتبه اول

     

    * بخش مقاله در سطح رسانه‎های مکتوب

    - - - - - - رتبه سوم

    - - - - - - رتبه دوم

    حسن بیارجمندی / دو روزنامه پژواک سخن / رتبه اول

     

    * بخش مقاله در سطح رسانه‎های مجازی

    مصطفی رسولیان/ پایگاه خبری تحلیلی زیرن‎نامه / رتبه سوم

    عبدالجواد عموزاد خلیلی / پایگاه خبری تحلیلی گلستان‎ما / رتبه دوم

    فائزه نوچمنی/ خبرگزاری شبستان / رتبه اول

     

    * بخش سرمقاله و یادداشت در سطح رسانه‎های مکتوب

    فهیمه اجاقلو / روزنامه همشهری/ رتبه سوم

    غلامرضا خارکوهی / هفته‎نامه انقلاب اسلامی / رتبه دوم

    علی منصوری‎رضی / هفته‎نامه گلستان‎مهر / رتبه اول

     

    * بخش سرمقاله و یادداشت در سطح رسانه‎های مجازی اثری حائز رتبه شناخته نشد.

     

    * بخش قطعه ادبی در سطح رسانه‎های مکتوب

    وحید حاج‎سعیدی / ماهنامه آهنگ/ رتبه سوم

    هاجر خاندوزی / هفته‎نامه دیده‎بان شما / رتبه دوم

    حسین عبدی / ماهنامه گلدونه / رتبه اول

     

    * بخش قطعه ادبی در سطح رسانه‎های مجازی

    مهدیه سادات حقی / پایگاه خبری تحلیلی کلاس بیست / رتبه سوم

    حسینعلی کریمی‎نسب و روح‎الله رجبی/ پایگاه اترک و کلاس بیست / رتبه دوم «مشترک»

    حسین عبدی / سایت حوزه هنری / رتبه اول

     

    * بخش عکس خبری در سطح رسانه‎های مکتوب

    - - -/ - - -/ رتبه سوم ندارد

    - - -/ - - - / رتبه دوم ندارد

    عقیل مهقانی / روزنامه همشهری / رتبه اول

     

    * بخش عکس خبری در سطح رسانه‎های مجازی

    محمد علی بگلی / خبرگزاری مهر/ شایسته تقدیر

    سیدجواد میرحاجی / خبرگزاری شبستان / شایسته تقدیر

    محسن عسگری ، محمدمهدی امیا / گلستان ما و خبرگزاری تسنیم / رتبه سوم «مشترک»

    علی دهقان / پایگاه خبری گلستان 24 / رتبه دوم

    هادی علمدار / پایگاه خبری گلستان‎ما / رتبه اول

     

    * در بخش ویژه‎نامه فیلم کوتاه در سطح رسانه‎های مجازی

    علی لیاقتی / پایگاه خبری تحلیلی رادکانا / شایسته تقدیر

    امین‎الله منتظری / پایگاه خبری تحلیلی زرین‎نامه / شایسته تقدیر

    یحیی فارسیانی / پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه / شایسته تقدیر

    - - -/ - - -/ رتبه سوم ندارد

    مصیب کوهی مشایخ / پایگاه خبری تحلیلی قابوس‎نامه / رتبه دوم

    اعظم نظری / مرکز صداو سیمای گلستان / رتبه اول ----------

     

    ارسال این مطلب به دوستان
    انتخاب محتوای ارسالی: عنوان مطلب خلاصه مطلب
    نام شما: آدرس ایمیل:
    بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
    پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.
    اطلاعات
    برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به روزنامه گلستان نو می باشد. [ طراحی ، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت ]