تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۶
کد خبر : 2072

طی حکمی از سوی معاون وزیر علوم:

آذرسا

دکتر حسن بیارجمندی «دبیر کارگروه همبستگی اجتماعی و هویت ملی» کشور شد

دکتر حسن بیارجمندی «دبیر کارگروه همبستگی اجتماعی و هویت ملی» کشور شد

  طی حکمی از سوی معاون وزیر علوم؛ دکتر حسن بیارجمندی «دبیر کارگروه همبستگی اجتماعی و هویت ملی» کشور شد ایسنا/گلستان طی حکمی از سوی دکتر عبدالحسین کلانتری معاون فرهنگی وزیر علوم، رئیس دانشگاه بین المللی مذاهب اسلامی گلستان به عنوان دبیر کارگروه همبستگی اجتماعی و هویت ملی وزارت علوم شد.   بدون تردید آنچه 

طی حکمی از سوی معاون وزیر علوم؛

دکتر حسن بیارجمندی «دبیر کارگروه همبستگی اجتماعی و هویت ملی» کشور شد

ایسنا/گلستان طی حکمی از سوی دکتر عبدالحسین کلانتری معاون فرهنگی وزیر علوم، رئیس دانشگاه بین المللی مذاهب اسلامی گلستان به عنوان دبیر کارگروه همبستگی اجتماعی و هویت ملی وزارت علوم شد.

 

بدون تردید آنچه بیش از همه در این روزها کشور لازم و حیاتی است توجه به همبستگی و انسجام جمعی حول هویت ملی کشور است که این نیاز در فضای دانشگاهی و میان دانشجویان به عنوان موتور محرکه جامعه و اعتلا بخش این مرز و بوم بیش از پیش محسوس است.

 

از این رو تشکیل کارگروه همبستگی اجتماعی و هویت ملی در معاونت فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان یک ابتکار ارزشمند و به هنگام در دستور کار قرار گرفته که می تواند اثرات ثمربخش خود را به زودی به منصه ظهور برساند.

 

دکتر «عبدالحسین کلانتری» معاون فرهنگی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به همین منظور طی حکمی با توجه به سوابق و فعالیت های انسجام بخش رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی استان گلستان، دکتر «حسن بیارجمندی» را به عنوان دبیر این کارگروه مهم و حساس منصوب کرد.

 

در بخشی از این حکم آمده است:

 

نظر به تعهـد، دانش و توانمنـدی های جنابعالی و با پیشـنهاد مـدیرکل محترم سیاسـتگذاری و برنـامه ریزی فرهنگی و اجتماعی، به عنوان «دبیر کارگروه همبستگی اجتماعی و هویت ملی» این معاونت منصوب می شوید.

 

انتظـار می رود بـا همکـاری معاونـان، مـدیران و کارشـناسان فرهنگی و اجتمـاعی دانشـگاه‌هـا و صـاحب نظران ایـن حـوزه، بـا بررسـی موضـوع درجلسـات هـم اندیشـی و هـم فکری، راهبردهـا و راهکارهای مناسبی برای ارتقاء فعالیت های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها تمهید نمائید.

 

به گزارش ایسنا دکتر حسن بیارجمندی دستیار استاندار گلستان در امور اقوام و مذاهب و همچنین مشاور شورای هماهنگی معاونین فرهنگی دانشگاههای منطقه ۲ کشور نیز بوده و به عنوان یکی از تحلیل گران فرهنگی، اجتماعی و رسانه ای سالها به فعالیت مشغول بوده است

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.