تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۸:۵۲
کد خبر : 3275

سعیدی در گرگان خبر داد : دسترسی بی واسطه کشاورزان به نهاده های باکیفیت در ۳۵۰۰ کارگزاری  کشور

سعیدی در گرگان خبر داد : دسترسی بی واسطه کشاورزان به نهاده های باکیفیت در ۳۵۰۰ کارگزاری  کشور
مدیر بازاریابی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی کشور از وجود ظرفیت ۳۵۰۰ کارگزاری برای دسترسی بی واسطه کشاورزان به نهاده های باکیفیت در کشور خبر داد.

مدیر بازاریابی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی کشور در گرگان:

 

۳۵۰۰ کارگزاری برای دسترسی بی واسطه کشاورزان به نهاده های باکیفیت

 

مدیر بازاریابی امور مشتریان شرکت خدمات حمایتی کشاورزی کشور با اشاره به حضور ۱۵ شرکت تولید کننده از استان های مختلف به میزبانی استان در هتل آذین گرگان از انعقاد بالغ بر ۷۲ تفاهم نامه با واحدهای تولیدی سطح کشور و خراسان رضوی با بیشترین تولیدکننده خبر داد.

گرگان -به گزارش نیمروز گلستان محمد مهدی سعیدی در همایش شرکت های خدمات حمایتی کشاورزی استان ها با اعلام این مطلب به برگزاری ۱۵ همایش استانی ازابتدای سال ۱۴۰۰ تا کنون اظهارکرد: با توجه به برنامه ریزی انجام شده برگزاری این همایش ها تا جائیکه درهر استان حداقل یک بار برگزار شود تا پایان سال در دستور کار قرارگرفته است.

سعیدی افزود: بمنظورطرح حمایتی از تولید ،مصرف کودهای کشاورزی دربحث امنیت غذایی بسیار ارزشمنداست، کارگزاران وکشاورزان عزیزمان میتوانند بصورت مستقیم با تولید کنندگان آشنا شده و بدون واسطه به کود مورد نیاز خود با قیمت کارخانه ای دسترسی داشته باشند.

محمد مهدی سعیدی در خصوص شرایط تفاهم‌نامه افزود : برای داشتن تفاهم نامه محصولات تولیدی باید براساس دفترچه ودستورالعمل درج شده ،با بررسی و ارزیابی کیفیت،کارشناسان ما محصولات تولیدی را کنترل و پایش نموده و پس از حصول نتیجه تایید محصولات تفاهم نامه لازم منعقدخواهد شد .

این مقام مسئول با تاکید بر لزوم رعایت اصول افزود:کارگزار حق ندارد محصولی را تولید وعرضه نمایید که در مفاد تفاهم نامه قید نشده باشد ودرصورت مشاهده طی دو مرحله اخطار وبرای با سوم لغو تفاهم نامه انجام خواهد شد.

سعیدی اززمان برگزاری چنین همایش ها توسط تولید کنندگان تعیین می شود،اظهار کرد : از ابتدای سال از مدیران شرکت های تولید کننده سئوال می شود که چه زمانی آمادگی برگزاری همایش با توجه به اطلاعات محصولات فصلی استانی بهترین زمان مشخص وانجام خواهد گرفت.

مدیر بازار یابی امور مشتریان شرکت خدمات حمایتی کشاورزی کشورگفت: شرکت کنندگان دراین همایش از ۷ استان کشور شامل۱۴شرکت کننده از سایر استان ها ویک شرکت هم از گلستان حضور دارند .وی افزود: درحال حاضر بیش از ۷۲ تفاهمنامه با بیش از ۱هزار قلم تولیدی انجام شده است که بیشترین تولیدکنندگان مربوط به استان خراسان رضوی است.

سعیدی اظهارکرد : برای داشتن تفاهم نامه محصولات تولیدی باید براساس دفترچه ودستورالعمل درج شده ،توسط کارشناسان ما پایش و محصولات تولیدی را کنترل وپس از تایید تفاهم نامه لازم منعقدخواهد شد.

این مقام مسئول با تاکید بر لزوم رعایت اصول و تعهدات مطابق تفاهم‌نامه تصریح کرد: کارگزاران باید محصولی را تولید وعرضه نمایندکه در مفاد تفاهم نامه قید شده باشد ودرصورت مشاهده خلاف آن طی دو مرحله اخطار داده شده و در صورت تکرار سومین بار به لغو تفاهم نامه خواهد انجامید.

 

وی بابیان مزیت برگزاری همایش ها برای افزایش فروش محصولات تولید کنندگان آنهم بدون واسطه خاطرنشانکرد: ۳۵۰۰ کارگزار فعال در سراسرکشور وجود دارد و شرکت های تولید کننده با انعقاد تفاهم نامه از این شبکه گسترده استفاده ومحصولات خودرا در سراسر کشورعرضه واز این فرصت بهرمند میشوند.

مدیر بازار یابی امور مشتریان شرکت خدمات حمایتی کشاورزی کشور با توجه به رایگان بودن استفاده از شبکه ، گفت: تولید کنندگان می توانندازاین فرصت استفاده و از طریق این شبکه محصولات تولیدی خود را معرفی کرده وازاین طریق تولیدات خود را بفروش برسانند.

لازم بذکر است تمامی شرکت کنندگان دراین همایش ضمن رضایتمندی از برگزاری چنین اقدامی توسط شرکت خدمات حمایتی کشاورزی که میتواند در معرفی محصولات برای کارگزارها بسیار مفید باشد و از این طریق کشاورزان می توانند با خیال راحت بصورت مستقیم ضمن آشنایی با محصولات تولیدی شرکتها مواد مورد نیاز خودرا تهیه نمایند و درخواست ازمسئولین توصیه به کارگزارها حتما محصولات مورد نیاز خودرا از کارخانه هایی که دارای تفاهم نامه هستند تهیه وخرید نمایند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.