تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۰
کد خبر : 2148

مدیرکل در مراسم واگذاری ۱۵۳۵واحد مسکن مددجویان کمیته امداد استان :

پایان سال ١۴٠٢ گلستان مددجوی فاقد مسکن در روستا نخواهد داشت

پایان سال ١۴٠٢ گلستان مددجوی فاقد مسکن در روستا نخواهد داشت
مدیرکل کمیته امداد گلستان در مراسم واگذاری ۱۵۳۵واحد مسکن مددجویان این نهاد در استان تاکید کرد :پایان سال ۱۴۰۲، گلستان مددجوی فاقد مسکن در روستا نخواهد داشت

بمناسبت میلاد امام زمان ( عج) و همزمان با سراسر کشور؛. 

مدیرکل در مراسم واگذاری ۱۵۳۵واحد مسکن مددجویان کمیته امداد استان :

پایان سال ۱۴۰۲، گلستان مددجوی فاقد مسکن در روستا نخواهد داشت

همزمان با سراسر کشور بمناسبت نیمه شعبان  میلاد با سعادت امام زمان(عج)، در راستای اجرای تامین ٢٣ هزار واحد مسکونی مددجویان، در استان گلستان با حضور استاندار و مدیران استانی و شهرستان مراسم افتتاح متمرکز واگذاری ١۵٣۵ واحد مسکونی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان برگزار شد.

سرویس اجتماعی، یحیی آذری، خبرنگار

به گزارش نیمروز گلستان مدیر کل کمیته امداد استان گلستان در بخشی از این مراسم طی سخنانی با تبریک نیمه شعبان گفت:همزمان با ۱۴ اسفندماه سالروز تاسیس این نهاد تعداد ۲۳هزار واحد مسکونی بطور همزمان با سراسر کشور با حضور ریاست جمهور از طریق ارتباط تصویری با سایر استان ها  به مددجویان تحت حمایت واگذار شد سهم استان گلستان از این طرح تعداد ۱۵۳۵ واحد مسکونی است که به مددجویان تحویل داده شد.
عیسی بابایی با اشاره به اینکه ۱۵۳۵ واحد مسکونی بخشی از هدف ۲۳هزار واحد مسکونی این نهاد درسطح کشور می باشد،اظهار کرد : احداث این واحد های مسکونی درقالب مسکن محرومان و در قالب تفاهم نامه های ۳ جانبه کمیته امداد با بنیادمسکن و بنیاد مستضعفان، و تفاهم نامه ۵ جانبه با مشارکت دو نهاد دیگر ستاداجرائی فرمان حضرت امام (ره) و بسیج سازندگی و نیز اجرای تفاهم نامه با موسسات خیریه کشوری صورت گرفته است .
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان تصریح کرد: از مجموع تعداد ۲۶۸۴ واحد مسکونی در راستای اجرای تفاهم نامه ۵ جانبه و۳ جانبه، مسکن محرومان، مسکن ایتام و مسکن خیرین در دستور کار بوده، تعداد  ۱۵۳۵ واحد مسکونی بمناسبت نیمه شعبان تکمیل و به بهره برداری رسید که به همت نهادهای مسئول تعداد ۱۱۴۹ واحد مسکونی باقی مانده هم تا پایان نیمه اول سال ۱۴۰۲ به اتمام رسیده و تحویل مددجویان خواهد شد.
این مقام مسئول به نقش مهمی که خیرین و نیکوکاران در تامین و احداث مسکن مددجویان ایفا می کند اشاره و گفت:علاوه بر اقدامات خوبی که در حوزه مسکن مددجویان روستایی انجام شده وبرابر دستور رئیس جمهور و تاکیدات رئیس کمیته امداد و به لطف الهی با کمک های خداپسندانه خیرین و نیکوکاران وهمکاری بنیاد مسکن ، بنیاد مستضعفان، بسیج سازندگی سپاه استان ،و دیگر نهادهای انقلابی با تأمین مسکن افراد تحت پوشش فاقد مسکن تا پایان سال ۱۴۰۲ مددجوی روستایی فاقد مسکن نخواهیم داشت.
در ادامه این مراسم استاندار گلستان با تاکید بر اقدامات ارزنده و کارنامه‌ای که کمیته امداد در کنار سایر نهادهای انقلابی از خود ارائه داده‌اند  یادآور شد: این نهاد انقلابی با هم افزایی سایر دستگاهای حمایتی استان توانسته اقدامات مهم واثرگذاری را درتمامی سطوح خدمت رسانی به نیازمندان و محرومان بویژه در بخش مسکن و اشتغال انجام داده که قابل تقدیر است و نمونه بسیار خوبی از آن را با واگذاری این تعداد مسکن مددجویان کاملا مشهود است.
در این مراسم همچنین از تعدادی از افراد خیر ونیکوکار برترو نیز چند نفر کارآفرین درزمینه اشتغال تجلیل شد همچنین منازل تعداد سه نفر مددجو با اهداء یک جلد کلام ا.. مجید و شاخه گل نرگس  و بصورت نمادین مورد بهره برداری قرارگرفته و تحویل شد. .

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

سادات چهارشنبه , 17 اسفند 1401 - 23:01

خسته نباشید میگم. اگر این خبر محقق شود و آخر سال بعد خانواده تحت پوشش امداد بی خانه در روستاهای استان نباشد خدمتی بهتر از این نخواهد بود. انشاالله