به گزارش پایگاه خبری نگارستان اقوام ، حمید درخشان در گفتگو با رادیو ایران در خصوص پیروزی ۱-۰ پرسپولیس در بازی با مس رفسنجان و گلزنی جلال حسینی در غیاب مهاجمان پرسپولیس گفت: از اول فصل تقریبا می توان گفت، بعد از محرومیت آل کثیر پرسپولیس در خط حمله اش مشکل داشته و هر هفته که می گذشت، فرصت های زیادی از دست می داد و نمی توانست به اهدافش برسد و گل های زیادی بزند. معمولا خط هافبک یا دفاعش گل می زد و این نقص در پرسپولیس وجود داشته با توجه به اینکه در آن پست یک بازیکن تمام عیار و شش دنگ میخواهد تا موقعیت ها را به گل تبدیل کند. طبیعتا شما بازی های گذشته را مرور کنید می بینید که خط جلو آن توانایی را نداشته، با توجه به اینکه آقای گل محمدی تغییرات خیلی زیادی در خط جلو انجام می دهد، با جا به جایی بازیکنان شاید دنبال این است تا بازیکنی را پیدا کند تا بتواند فرصت ها را گل کند که این موضوع تا به الان موفقیت نرسیده و خط هافبک و دفاع پرسپولیس گل میزند. در نهایت نگاه پرسپولیس به این است تا به صورت اقتصادی هر بازی را ببرد و سه امتیاز را بگیرد. این در اولویت پرسپولیس است که سه امتیاز بازی را بگیرد و این سه امتیاز از گل زدن بیشتر به حریف در اولویت است. با احترام به تیم مس، امروز پرسپولیس بازی خوبی را انجام داد و توانایی های خوب و فرصت های زیادی داشت که از این فرصت ها نتوانست استفاده کند به همین دلیل نقطه ضعفش در خط جلو. این نقطه ضعف در نیم فصل دوم بیشتر دیده خواهد شد و مطمئنا ما در جام باشگاه های آسیا نیاز داریم بازیکنی را که تمام کننده باشد و آن جلو فرصت ها را گل کند چون تیمی که این فرصت ها را از دست می دهد غافلگیر می شود و در نهایت حتی شاید بازی را هم از دست دهد.

درخشان در خصوص اینکه چرا پرسپولیس در ۱۵ دقیقه آخر بازی خیلی موقعیت خراب کرد، گفت: شما بی تفاوت بخواهید بازی کنید اصلا فرصتی به دست نمی آورید، یعنی تیمی که بی تفاوت باشد هیچ فرصتی هم خلق نمی کند اما این فرصت ها خلق می شود و به گل تبدیل نمی شود. این نشان دهنده آن است که ما بازیکن ۶ دنگ گلزن آن جلو نداریم. به خاطر دارید در سال های دور تا الان همیشه آن جلو نفرات خوبی جلوی زمین داشت، بازیکنانی بودند که توپ ها را گل می کردند اما این فصل این مشکل بعد از آمدن پرسپولیس از آسیا و محرومیت آل کثیر به وجود آمده و کمتر دیده می شود به گل برسیم. این از بی انگیزگی نیست و از نبودن یک بازیکن متخصص در آن پست است.

درخشان در مورد اینکه پرسپولیس می تواند قهرمان نیم فصل شود یا خیر تصریح کرد: سخت است نه اینکه بگویم راحت است اما پرسپولیس می تواند چون توانایی این را دارد و بچه های پرسپولیس هم این انگیزه را دارند که بتوانند قهرمان نیم فصل شوند و مطمئنم تلاش زیادی می کنند تا به قهرمانی برسند و این را شک نکنید که تلاش تیم براین است که نیم فصل قهرمان شود اما آن فرصت هایی که به دست می آید باید قدرش را بیشتر بدانند.

وی در پایان در مورد اینکه پرسپولیس در چه پست هایی بازیکن نیاز دارد، به رادیو ایران گفت: ترابی بازیکن بسیار قابلی است که بدرد پرسپولیس می خورد و به تیم خیلی کمک می کند. ما حتما نیاز داریم تا در خط دفاع یک بازیکن اضافه شود و موضوع دیگر هم اینکه پرسپولیس در خط حمله بازیکن بگیرد. بازیکنی که شش دنگ باشد و بتواند کار را تمام کند اگر این اتفاق نیفتد پرسپولیس به مشکل برمی خورد.